ZAPISY

ZAPISZ SIEAby zapisać się na bieg należy prawidłowo wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.zapisy.inessport.pl. Zgłoszenie na bieg możliwe jest po uprzedniej rejestracji/założeniu konta.

Szczegółowa instrukcja, jak założyć konto znajduje się tutaj. Konto aktywujemy za pośrednictwem odnośnika, który otrzymamy na skrzynkę email. Wprowadzone dane można edytować po zalogowaniu w zakładce „zmiana danych”.

Po dokonaniu rejestracji, w celu zapisania się do zawodów, należy zalogować się do serwisu (zakładka Zaloguj w prawym górnym rogu) następnie wejść w Formularz zgłoszenia na daną imprezę i kliknąć Zarejestruj w celu wysłania zgłoszenia na zawody.

Biuro zawodowIstnieje też możliwość rejestracji w dniu 10 września 2017 r. w Biurze Zawodów, pod warunkiem dostępności miejsc.

  • W przypadku przekroczenia 500 zgłoszeń do udziału w biegu organizator automatycznie kończy przyjmowanie zgłoszeń.
  • Za zgłoszenie uważa się wypełnienie formularza zgłoszeniowego i następnie uiszczenie opłaty startowej.
  • Uczestnik jest zobowiązany do uiszczenia opłaty startowej w terminie 3 dni roboczych od daty rejestracji. Nadanie numeru startowego nastąpi po zaksięgowaniu opłaty startowej na koncie.
  • Każdy z uczestników biegu ma obowiązek sprawdzenia przed biegiem czy jest umieszczony na liście startowej.
  • Informacja o uiszczeniu opłaty startowej i nadanie numeru startowego pojawię się na liście zgłoszeń najpóźniej w ciągu 5 dni roboczych od dnia wpływu wpłaty na konto.