DLA LOGISTYKÓW

Wozki na starcie_400Ćwierćmaraton Logmaster to inaczej BIEG LOGISTYKA czyli, trzecia edycja pierwszych w Polsce zawodów w bieganiu dla Logistyków na dytansie ćwierćmaratonu – 10,5 km! To wspaniała okazja do integracji środowiska branży logistycznej w duchu dobrej zabawy i zdrowej rywalizacji. Oto podstawowe kryteria, które należy spełnić, aby wziąć udział w zawodach:

 1. W BIEGU LOGISTYKA – Zawodach Mistrzostw Polski Logistyków mogą brać udział osoby, które zawodowo pracują w branży logistycznej lub posiadają wykształcenie o profilu związanym z logistyką.
 2. Warunkiem klasyfikacji zawodnika w kategorii logistyków są (jedno z):
  • zatrudnienie w firmie logistycznej,
  • zatrudnienie na stanowisku, które bezpośrednio powiązane jest z działalnością logistyczną przedsiębiorstwa, w którym zawodnik pracuje,
  • posiadanie kierunkowego wykształcenia o profilu związanym z logistyką.
 3. W zawodach można startować indywidualnie oraz w klasyfikacji drużynowej logistyków.
 4. Osoba, która przystępuje do rywalizacji w biegu logistyków, zobowiązana jest, do zaznaczenia odpowiedniej kategorii w formularzu rejestracyjnym dostępnym na stronie: www.inessport.pl
 5. Jeżeli zawodnik startuje wraz z drużyną logistyków, reprezentujących firmę, w której pracuje, musi wpisać odpowiednią nazwę drużyny w formularzu rejestracyjnym.
 6. Możliwy jest start tylko z ramienia jednej drużyny.
 7. Zawodnik może reprezentować tylko drużynę przedsiębiorstwa, w którym aktualnie pracuje.
 8. Do klasyfikacji drużynowej logistyków liczą się najlepsze czasy brutto: trzech zawodników z drużyny – jednej kobiety i dwóch mężczyzn.
 9. Aby zarejestrować drużynę logistyków należy przesłać prawidłowo i kompletnie wypełniony formularz zgłoszeniowy, na adres: cwiercmaraton@logmaster.pl.
 10. Aby pobrać formularz, kliknij na link: Formularz zgłoszeniowy – Drużyna Logistyków
 11. Zgłoszenia drużynowe należy przesłać do dnia 31.08.2017 r.

ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEJ ZABAWY I ZDROWEJ RYWALIZACJI!