WOLONTARIAT

Wreczenie medalu35010 września 2017 r. odbędzie się 4. Ćwierćmaraton Logmaster w Radzyminie. Po raz czwarty ulicami naszego miasta biegacze pokonają dystans 10,5 km. Dodatkowo imprezie będą towarzyszył bieg dla dzieci. Ponieważ są to jednocześnie Mistrzostwa Polski Logistyków w bieganiu, gościć nas będą zawodnicy z różnych rejonów Polski.

Takie wydarzenie nie jest możliwe bez wsparcia wolontariuszy. W latach ubiegłych pracowała z nami wspaniała rzesza wolontariuszy w różnym wieku! Z przyjemnością w naszym gronie przywitamy również Ciebie!

Jeżeli jesteś gotowa/gotowy wesprzeć tę wspaniałą biegową imprezę, jeżeli kochasz sport i niepowtarzalną atmosferę dużych imprez sportowych, chcesz poznać nowych ludzi lub po prostu kochasz pomagać – zgłoś się do nas.

Udział w Ćwierćmaratonie Logmaster to szansa na zdobycie nowych, ciekawych doświadczeń. To szansa na udział w przygotowaniach i aktywnym uczestnictwie w ciekawej imprezie sportowej.

Doświadczenie to może być bezcenne dla wielu ochotników, którzy będą mogli zdobyte umiejętności wykorzystać w swoim życiu prywatnym i zawodowym.

Zostań Wolontariuszem!

Poszukujemy chętnych osób w wieku od 12 lat do… w zasadzie górnej granicy nie ma. Zadania, które czekają na wolontariuszy są bardzo różne. Postaramy się wspólnie z Tobą dopasować zadania do Twojego wieku i predyspozycji.

Potrzebujemy wolontariuszy do takich obszarów/zadań:

  • Biuro zawodów – czynne 10 września 2017 r. To właśnie w biurze zawodów wszyscy biegacze odbierają swoje pakiety startowe i rejestrują się do zawodów (wiek wolontariuszy: od 15 lat)
  • Depozyt – biegacze zostawiają tam swoje rzeczy na czas biegu (wiek od 15 lat)
  • Strefa Start/meta – wolontariusze obsługujący strefę startu/mety wręczają również po biegu zawodnikom medale (wiek od 12 lat)
  • Punkt żywieniowy na trasie – niezmiernie ważny element każdego biegu długodystansowego. Wolontariusze odpowiadają za przygotowanie punktu w taki sposób, aby sprawnie podawać kubeczki z napojami spragnionym biegaczom (wiek od 12 lat).
  • Grupa do zadań specjalnych – do tego typu zadań poszukujemy wolontariuszy raczej płci męskiej, którzy nie boją się wyzwań i ciężkiej pracy:) (wiek od 15 lat)

Po zakończonej współpracy wszyscy Wolontariusze otrzymają zaświadczenia i opinie o współpracy. Dokument taki jest ceniony i coraz częściej stanowi uzupełnienie CV.

Zgłoś się do nas!

Zgłoszenia przyjmujemy pod adresem: cwiercmaraton@logmaster.pl

Z góry dziękujemy za Wasze chęci i zaangażowanie!