Planowanie wakacji

Nareszcie przybyło moje upragnione lato. Dalej chodzę do okrutnej roboty, jednakże zaczynam już rozmyślać o cudownych wakacjach. Wolne zaplanowałam na koniec przyszłego miesiąca, więc już za parę chwil będę mogła w końcu wypocząć. Moje wczasy zaplanowałam w taki sposób, że mam pewność, iż wyjazd będzie niesamowitą przygodą!

Początkowo z przyjaciółmi planowaliśmy wyruszyć do zagranicznych miast. Co roku stawiamy na Chorwację, a ona w ogóle mi nie powszednieje, jednak w tym roku woleliśmy zaznać czegoś całkowicie nowego. A jeśli zwiedzilibyśmy polskie morze? Przecież Bałtyk także jest naprawdę ciekawym morzem, a wypoczynek w Polsce nie musi oznaczać zawsze leniuchowania na piasku. Dodatkowo, aktualnie nie chcę jakoś oddalać się od mojego kraju, ponieważ martwi mnie to wszystko, co wyprawia się za granicą. Chcę przeczekać ten straszny etap we własnym bezpiecznym kraju.

Wakacje spędzam więc gdzieś nad polskim morzem. Nie planuję jednak przebywać w ekskluzywnym, hotelowym apartamencie, bo postanowiliśmy znaleźć sobie miejsce na terenie namiotowym. Wyruszamy z własnymi namiocikami i śpiworami, rozbijamy obóz, a później robimy sobie małą szkołę przetrwania. Chcemy zabrać z domów jak najmniejszą kwotę pieniędzy i postarać się spędzić udane wakacje niewielkim nakładem. Zamierzamy kąpać się, wylegiwać, spacerować oraz odwiedzać co ciekawsze okolice, a za to prawie nic nie będziemy musieli płacić.

Jestem tak podekscytowana tym wyjazdem, że od niedawna odliczam dni do mojego wypoczynku. Jedziemy koleją, tak więc sama podróż będzie dość ciekawa, ponieważ ostatnim razem podróżowałam tak kilkanaście lat temu. A najważniejsze jest to, że w końcu będę mogła przeżyć więcej wolnych dni ze swoimi przyjaciółmi. Ubóstwiam ich, tak więc moje wakacje z pewnością będą udane!

Related Posts