Ubiór panny młodej na ślub – co warto wiedzieć?

Strój panny młodej na wesele to bardzo ważny element całej uroczystości. Powinien on wyglądać efektownie, elegancko i pięknie. Jest jednak tak wiele niuansów, które mogą zepsuć strój jeszcze przed wyjściem z domu!

Wiesz już, że strój panny młodej na ślub jest bardzo ważny. Jednak co dokładnie należy wziąć pod uwagę przy jego wyborze?

Pierwszą rzeczą, którą musisz zdecydować jest to, czy chcesz założyć tradycyjny czy nowoczesny strój

Jeśli wybrałaś klasyczną suknię, to będziesz musiała wybrać także inne dodatki: nakrycie głowy i buty. Jeśli chcesz coś bardziej ekstrawaganckiego, wtedy Twoją uwagę zwróci biżuteria i dodatki, a możesz je dostać na stronie internetowej: https://decolove.pl/kategoria/opaski-slubne-z-jedwabiu.

Druga sprawa to kolor

Tutaj jest kilka opcji: biały, kremowy, kość słoniowa, a nawet czarny. Jeśli chcesz czegoś nietypowego i oryginalnego, to dlaczego nie spróbować czerwieni? Świetnie wygląda na pannach młodych, które mają ciemne włosy i ciemne oczy!

Po trzecie, z jakiego rodzaju tkaniny powinna być wykonana suknia?

Satyna i szyfon są zawsze w modzie, więc ta opcja jest zdecydowanie warta rozważenia. Oczywiście nie ma nic złego w wyborze koronki czy tiulu – one również wyglądają świetnie!

Po czwarte: jak długa powinna być suknia panny młodej?

Najpopularniejszą długością jest długość poniżej lub powyżej kolana (w zależności od wzrostu Panny Młodej!). Ale są też inne warianty, takie jak suknie do długości podłogi lub takie z trenem (na przykład).